Produktové řady

Připojte se k nám
Tyto obchodní podmínky jsou psány tak, aby vyhovovaly platným zákonným ustanovením ČR.

Pokud bychom však vždy striktně postupovali podle zákona, ve většině případů bychom otrávili sebe i Vás, proto pokud se vyskytne jakýkoliv problém, zavolejte a dohodneme se na rychlém řešení.

Nebudeme Vás trápit a zdržovat s nesmysly, aby to jediné, co si odnesete z komunikace s námi, bylo znechucení. Pokud jste se prostě rozhodli, že se Vám zakoupené zboží nelíbí, zavolejte, pošlete ho zpět a my Vám vrátíme kačky.

I nám se někdy stane, že neuhlídáme skladové zásoby a dojde k situaci, že zakoupíte zboží, které už nedokážeme dodat, potom Vám ale zavoláme a omluvíme se. Stejně férové jednání očekáváme od Vás. Ačkoliv jsme se již setkali s několika vyčůránky, stále věříme, že rozumných a soudných lidí je drtivá většina.

Kdykoliv se na nás můžete obrátit s dotazem prostřednictvím kontaktního formulářee-mailem, anebo telefonicky. Pokud se nedovoláte, zavoláme Vám zpět, hned jak to bude možné.

Nejdůležitější pasáže z Obchodních podmínek jsou vypíchnuty v sekcích Nejčastější dotazy, Jak nakupovat a Reklamace a vrácení zboží.  

Obchodní a dodací podmínky

Platné od 1.1.2015

Veškeré přijaté objednávky jsou považovány za závazné, nejsou-li stornovány dle těchto Obchodních podmínek. 

Odesláním objednávky zákazník potvrzuje souhlas s kompletním zněním Obchodních podmínek platných pro internetový obchod www.cossi-kabelky.cz v okamžiku provedení objednávky. Současně akceptuje ceny, které jsou platné v okamžiku odeslání objednávky.

Kupní smlouva mezi kupujícím a prodávajícím je uzavřena v momentě odeslání objednávky kupujícím.

Veškeré přijaté objednávky jsou považovány za závazné, nejsou-li stornovány dle těchto Obchodních podmínek.

Odesláním objednávky zákazník potvrzuje souhlas s kompletním zněním Obchodních podmínek platných pro internetový obchod www.cossi-kabelky.cz v okamžiku provedení objednávky. Současně akceptuje ceny, které jsou platné v okamžiku odeslání objednávky.

Uzavřít kupní smlouvy prostřednictvím e-shopu www.cossi-kabelky.cz lze pouze na zboží, které je v tomto e-shopu výslovně nabízeno. Je tedy vyloučeno uzavření kupní smlouvy s dodatkem či odchylkou podle Občanského zákoníku.

Tímto však není vyloučená dohoda uzavřená ad-hoc o prodeji zboží jiného, než nabízeného na e-shopu. Tyto dohody řešíme individuálně telefonicky, nebo e-mailem po dotazu zájemce.

Zrušení objednávky ze strany prodejce

Prodejce má právo zrušit celou objednávku nebo její část, pokud je objednané zboží již vyprodáno. 

V případě, že by taková situace skutečně nastala, se zavazujeme, že Vás budeme neprodleně kontaktovat telefonicky nebo e-mailem, a následně se s Vámi domluvíme na dalším postupu (náhrada objednaného zboží jiným, zrušení celé objednávky).

Pokud jste již za objednané zboží zaplatili, budou peníze převedeny zpět na Váš účet bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 3 pracovních dní. V případě, že částka za pozměněnou objednávku bude vyšší než částka zaplacená, bude kupujícímu po dohodě takto vzniklý rozdíl doúčtován.

Stornování objednávky ze strany kupujícího

Kupující může objednávku stornovat ještě před její expedicí. Stornovat objednávku lze písemně prostřednictvím kontaktního formuláře, e-mailem, nebo telefonicky. 

Odstoupení od kupní smlouvy uzavřené při použití prostředků komunikace na dálku

V souladu se zákonem č. 89/2012 Sb. Občanským zákoníkem, má každý zákazník právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dní od převzetí zboží, pokud byla tato smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku.

Toto odstoupení musí být odesláno na adresu prodávajícího nejpozději 14 dní od převzetí zboží kupujícím. V praxi však postačí, pokud nám úmysl vrátit nepoužité zboží sdělíte telefonicky, nebo e-mailem a domluvíme se na způsobu vrácení. 

Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, žádáme Vás o dodržení všech níže uvedených podmínek:

-       zboží musí být nepoužité,

-       zboží musí být kompletní (včetně příslušenství)

-       zboží nesmí být žádným způsobem poškozeno,

-  zboží nesmí být zasíláno na dobírku, takováto zásilka nemůže být z naší strany přijata!

Poté, co je nám vrácené zboží doručeno zpět, Vám kupní cenu zašleme převodem na Váš bankovní účet bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 7 pracovních dnů. 

Poštovné spojené se zasláním zboží zpět k prodejci hradí kupující, vracené zboží by mělo být při přepravě pojištěno na částku odpovídající hodnotě zboží.

Odeslání zakoupeného zboží a dodací lhůta

Dodací lhůta záleží na možnostech přepravce. Z naší strany je zboží odesláno bez zbytečného odkladu, a pokud nedokážeme zboží odeslat do druhého dne ode dne objednání, nebo ode dne přijetí platby na účet, informujeme kupujícího o zpoždění a o jeho důvodu.

Zásilky jsou však zpravidla zasílány v den provedení objednávky. Výjimku tvoří pouze případy, kdy je zboží dočasně vyprodáno.

Zásilky posíláme prostřednictvím kurýrní společností PPL, anebo Českou poštou. Samozřejmostí je osobní odběr v Poděbradech zdarma. 

Rozsah dopravců se může měnit. Aktuální přepravci jsou uvedeni ve výběru způsobu doručení v nákupním košíku po uložení objednávky. 

Závěrečné ustanovení

Pokud by kterékoliv ustanovení z těchto podmínek nekorespondovalo s platnými zákony České republiky, platí vždy nadřazeně zákonné ustanovení. 

Reklamace a vrácení zboží

Postup reklamace a vrácení zboží

Vyřizování každé reklamace je pro zákazníka poměrně nepříjemná záležitost, a proto se snažíme celý proces reklamace maximálně zkrátit a vše řešit co možná nejrychleji a ke spokojenosti zákazníka. Vzhledem k minimálnímu počtu reklamací, se při vyřizování reklamací snažíme našim zákazníkům vycházet maximálně vstříc. 

Kompletní reklamační řád naleznete níže. Podstatné informace, které stačí k hladkému vyřízení reklamace naleznete zde v tomto stručném výtahu z reklamačních podmínek. Ani tady Vás nebudeme trápit čtením nekonečných odstavců, takže pojďme na to:

Reklamace vadného zboží:

Objevila se na zboží vada? Pokud nemůžete reklamaci vyřídit osobně na naší prodejně, dejte nám o tom vědět e-mailem na info@cossi-kabelky.cz, nebo telefonicky na 773 92 33 00. Poté si stáhněte jednoduchý reklamační formulář, vyplňte ho a společně se zbožím zašlete na adresu:

Prodejna Levnejkrám

Petra Odlová

Budovcova 1326

 290 01 Poděbrady.

Potřebujete-li poradit s vyplněním formuláře, napište nám na náš e-mail:

info@cossi-kabelky.cz, anebo zatelefonujte na +420 773 92 33 00

Poškození zboží např. rozříznutím, politím barvou apod. není vadou, ale poškozením, a takové věci nelze reklamovat.

NIKDY NEZASÍLEJTE ZBOŽÍ NA DOBÍRKU – TAKOVÉ ZÁSILKY NEPŘEBEREME A VRÁTÍ SE VÁM ZPĚT!!!

Reklamační formulář stahujte kliknutím ZDE (vyžaduje Adobe Acrobat Reader)

Vrácení nepoužitého zboží v zákonné lhůtě: 

Možnost vrácení nepoužitého zboží ve 14denní lhůtě se týká pouze zboží zakoupeného přes e-shop, či po telefonu a nevztahuje se na zboží zakoupené v kamenné prodejně.

Nelze vrátit použité zboží.

Chcete nepoužité zboží vrátit ve lhůtě 14 dnů? Napište nám e-mail, nebo zatelefonujte, že chcete zboží vrátit. Potom si stáhněte reklamační formulář, vytiskněte, vyplňte jej a společně se zbožím zašlete na naši adresu. Pokud vracíte nepoužité zboží, je nutné, aby bylo skutečně nepoužité, a ve stavu v jakém Vám bylo doručeno.

Potřebujete-li poradit s vyplněním formuláře, napište nám na náš e-mail

info@cossi-kabelky.cz, anebo zatelefonujte na +420 773 92 33 00

NIKDY NEZASÍLEJTE ZBOŽÍ NA DOBÍRKU – TAKOVÉ ZÁSILKY NEPŘEBEREME A VRÁTÍ SE VÁM ZPĚT!!!

Pro zobrazení reklamačního formuláře musíte mít ve svém počítači

nainstalován Adobe Reader, který si můžete bezpečně stáhnout ZDE

Kompletní reklamační řád:

Každá reklamace bude odborně posouzena a bude stanoven další postup při vyřizování reklamace. Oprávněnost nebo neoprávněnost reklamace vždy posuzuje výrobce, dovozce zboží nebo oprávněná osoba (např. zbožíznalec), který vydá své písemné stanovisko k reklamaci. V případě, že bude reklamace shledána jako oprávněná, bude kupujícímu zaslán opravený výrobek, nový kus nebo vrácena kupní cena. Bude tak učiněno bezprostředně po posouzení reklamace. V případě oprávněné reklamace má kupující nárok na úhradu vzniklých nákladů spojených s reklamací (poštovného) v přiměřené výši. 

Finanční obnos zašleme převodem na bankovní účet, a to nejpozději do 7 pracovních dnů od vyřízení reklamace. Číslo účtu uvádějte kompletní, včetně pomlček. Peníze nevracíme složenkou!

O výsledku reklamace Vás budeme vždy informovat bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 7 dní od přijetí zboží - telefonicky, e-mailem.

Minimální záruční lhůta:

Zákonem stanovená minimální zákonná lhůta u zboží nepodléhajícího rychlé zkáze je 24 měsíců. V případě, že je na produkt poskytována delší záruční lhůta, její délka je vyznačena na faktuře, případně v záručním a dodacím listu.

Záruka za jakost

Prodávající odpovídá prodávajícímu za to, že v době převzetí věci, které je předmětem prodeje, je tato věc bezvadná.

Není-li věc bezvadná, má kupující právo na výměnu, či opravu věci, anebo na přiměřenou slevu z ceny věci.

Není-li oprava či výměna možná, a nedohodl-li se kupující s prodávajícím na přiměřené slevě, může kupující odstoupit od smlouvy. 

Práva z vadného plnění

Vadným plněním podle zák. č. 89/2012 Sb. Občanského zákoníku je situace, kdy se na zakoupené věci v záruční době vyskytla vada.

Jedná-li se o „nepodstatné porušení smlouvy“, má kupující právo žádat odstranění vady, anebo slevu z kupní ceny věci.

Jedná-li se o „podstatné porušení smlouvy“ má kupující právo zvolit si, zda si přeje věc opravit, vyměnit, anebo může odstoupit od smlouvy.

Reklamace zboží se řídí příslušnými ustanoveními občanského zákoníku a zákonem na ochranu spotřebitele. 

Závěrečné ustanovení

Pokud by kterékoliv ustanovení z těchto podmínek nekorespondovalo s platnými zákony České republiky, platí vždy nadřazeně zákonné ustanovení.


Způsoby doručení zakoupeného zboží

Osobní odběr na prodejně

Samozřejmostí je možnost osobního odběru na prodejně. Svůj nákup si můžete vyzvednout v prodejně v Poděbradech na Žižkově v ulici Budovcova, vedle pošty.

Odeslání zakoupeného zboží

Balíky odesíláme bez zbytečného odkladu. Pokud nemůžeme zásilku odeslat nejpozději následující den po objednání z důvodu vyprodání na naší kamenné prodejně, spojíme se s Vámi telefonicky a budeme Vás informovat o době a důvodu zpoždění. Zpoždění obvykle není delší, než dva dny. Zpravidla jsou však balíky odesílány v den zakoupení na internetu.

Každá zásilka je pojištěna na odpovídající hodnotu.

Po vložení zboží do košíku si můžete zvolit z následujících možností dopravy:

Hmotnost

PPL Kurýr

 

Česká pošta

Balík na poštu

Česká pošta

Balík do ruky

0 – 5 kg

85,-

 

110,-

114,-

3 – 5 kg

85,-

 

110,-

114,-

5 – 10 kg

99,-

 

121,-

133,-

10 – 15 kg

99,-

 

160,-

165,-

15 – 20 kg

120,-

 

160,-

165,-

20 – 25 kg

120,-

 

180,-

189,-

25 – 30 kg

120,-

 

180,-

189,-

30 – 40 kg

150,-

 

nelze

nelze

         

 

Za zaslání na dobírku je příplatek u České pošty 40,- Kč

Za zaslání na dobírku je příplatek u kurýra PPL   25,- Kč

Ceny poštovného průběžně aktualizujeme podle podmínek dopravců. 

O odeslání zásilky budete informováni e-mailem a svoji zásilku můžete sledovat na internetu.

Podmínky užití

Autorská práva

Vlastníkem a provozovatelem e-shopu www.cossi-kabelky.cz, je Petra Odlová, Budovcova 1152/72, Poděbrady, IČ 88792986, (dále jen "Provozovatel"), která je v souladu s autorským zákonem č. 121/2000 Sb., oprávněna vykonávat majetková práva k těmto internetovým stránkám.

Provozovateli náleží všechna autorská práva k veškerému obsahu, který je umísťován na stránkách www.cossi-kabelky.cz, včetně textu, designu stránek, technických náčrtů, grafiky, veškerých vyobrazení na těchto stránkách, jakož i k výběru a způsobu uspořádání souborů obsažených na těchto stránkách.

Cookies

"Cookies" jsou informace, které jsou z internetové stránky převáděny na hard disk počítače Uživatele. Cookies umožňují internetové stránce zapamatovat si důležité informace, které Uživateli ulehčí její další užívání.

Jako většina internetových stránek, i stránky Provozovatele používají cookies. Na základě anonymních datových objektů například Provozovatelé sledují celkový počet návštěvníků na těchto stránkách.

Pokud jako Uživatel nechcete cookies používat nebo pokud chcete, aby internetový prohlížeč použití cookies oznámil, musíte ve svém internetovém prohlížeči vybrat příslušnou volbu. Zablokujete-li Uživatel všechna cookies, nebude moci plně využít některé funkce stránek www.cossi-kabelky.cz.

Odkazy na jiné stránky

Na stránkách www.cossi-kabelky.cz mohou být uvedeny odkazy na stránky, nad nimiž nemá Provozovatel kontrolu. Pokud Uživatel navštíví některou z těchto stránek, měl by se seznámit s jejich zabezpečením ochrany osobních údajů. Provozovatel nenese odpovědnost za postupy a politiku jiných společností.

Chování Uživatelů

Při používání těchto stránek Uživatel nesmí zasahovat do bezpečnosti těchto stránek, nesmí tyto stránky využívat k přenášení škodlivých souborů a snažit se proniknout do veřejně nepřístupných míst těchto stránek. Uživatel je rovněž povinen ctít autorská práva Provozovatele k těmto stránkám.

Odpovědnost a právní příslušnost

Případná rizika plynoucí Uživateli z používání těchto stránek, jsou zcela na Uživateli a Provozovatel za ně nenese jakoukoliv odpovědnost. Veškeré spory vzniklé v souvislosti s využíváním těchto stránek, budou projednávány místně příslušným soudem v České republice a v souladu se zákony České republiky.

Ustanovení těchto podmínek, které se z jakéhokoliv důvodu stanou nevymahatelné budou považována za oddělitelná od zbývajících ujednání a na jejich platnost a vymahatelnost nebudou mít vliv.

Prohlášení o přístupnosti

Provozovatel těchto www stránek prohlašuje, že tyto stránky se snaží o maximální přístupnost obsahu i všech svých funkčností pro všechny uživatele internetu.

Stránky jsou upraveny pro prohlížeče Internet Explorer (8 a novější), Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, OS X a další prohlížeče podporující standardy. V nestardandních prohlížečích nezaručujeme správnost zobrazení.

 


HledatOnline podpora

Tel.: +420 773 92 33 00
Skype: Cossi kabelky Skype status

Email:
info@cossi-kabelky.cz
cossi.kabelky@gmail.cz

Kontaktní formulář