Produktové řady

Připojte se k nám
O nás...

Od roku 2009 se zabýváme dovozem oblečení a doplňků z různých zemí. V tomto e-shopu nabízíme módní kabelky zn. Cossi a moderní dámské šály a šátky ozdobené bižuterními doplňky. Jsme jediným dovozcem kabelek zn. Cossi pro ČR a SR z Itálie.

Seznam maloobchodních prodejen, ve kterých můžete zakoupit kabelky COSSI a elegantní šátky průběžně aktualizujeme v sekci Naše prodejny. Nejedná se o naše vlastní prodejny, ale prodejny, se kterými spolupracujeme a můžete v nich naše kabelky a šátky zakoupit. Seznam průběžně doplňujeme.

Nejsme velká firma, o to více se snažíme o zákazníky co nejlépe pečovat. Vždy se snažíme udělat maximum pro Vaši spokojenost.

Na písemné dotazy odpovídáme v co nejkratší možné době. Pokud se nám nedovoláte, ozveme se my Vám, hned jak to bude možné. Nejsme neomylní a víme to. Vždy však s Vámi budeme jednat na rovinu a pokud uděláme chybu, přiznáme to.

Ze zákona máte nárok na vrácení nepoužitého zboží bez udání důvodů po dobu 14 dní od zakoupení. Pokud někomu kupujete dárek hodně dopředu, nemuselo by to stačit. U nás na to máte 60 dní.

Zboží odesíláme denně. Pokud je to možné, tak ještě v den zakoupení, abyste měli zásilku co nejdříve doma.

Nejdůležitější pasáže z Obchodních podmínek jsou vypíchnuty v sekcích Nejčastější dotazy, Jak nakupovat a Reklamace a vrácení zboží. V našich obchodních podmínkách, ani jinde nenajdete žádné poznámky pod čarou a vychytralé právnické kličky.

Kdykoliv se na nás můžete obrátit s dotazem prostřednictvím kontaktního formuláře, e-mailem, přes Skype – jsme-li online, anebo telefonicky. Pokud se nedovoláte, zavoláme Vám zpět, hned jak to bude možné. K dotazům můžete využít i Facebook.

            Naše práce nás baví a snažíme se, abyste z toho, co děláme, měli radost i Vy. Pokud jste nebyli spokojeni, dejte nám to vědět, uděláme maximum pro nápravu a Vaši spokojenost. Pokud jste byli spokojeni, řekněte to svým známým, třeba na facebooku.

            Máte-li zájem o maloobchodní, nebo velkoobchodní spolupráci, kontaktujte nás.


Provozovatel e-shopu:

Cossi kabelky

Petra Odlová

Budovcova 1152/72

Poděbrady

290 01

 

IČ: 88792986

 

ŽL vydán dle § 71 odst. 2  živnostenského zákona Městským úřadem v Poděbradech - odbor živnostenský, č.j. 0020786/ŽÚ/2012/VEx 

 

 


HledatOnline podpora

Tel.: +420 773 92 33 00
Skype: Cossi kabelky Skype status

Email:
info@cossi-kabelky.cz
cossi.kabelky@gmail.cz

Kontaktní formulář